Podporují nás


Největší zájem máme o kvalitní obsah

Web www.VeFM.cz má být odrazem komunity ve Frýdku-Místku, má posílit a rozvinout vztahy v našem městě. Proto uvítáme obsah, který bude kvalitní, zajímavý a originální. Uvítáme příspěvky lidí, kteří rádi o místním životě píší, nebo ho například fotí. Organizace, které se starají o místní společenský život, mohou samy přispívat zajímavým obsahem. Vhodné je oslovit nás na adrese redakce@vefm.cz.

Přivítáme i jiné formy pomoci

Abychom se mohli i nadále věnovat našim aktivitám, nezávisle rozvíjet informační portál o dění z Frýdku-Místku, potřebujeme i Vaši pomoc! Velice si vážíme každé Vaší podpory, kterou nám poskytnete! Každý dar má pro nás nesmírnou hodnotu, protože nám dodá odvahu a sebevědomí, že děláme svou práci dobře.

Odkazem

Čím více webových stránek bude na náš portál odkazovat, čím výše se bude umisťovat ve vyhledávačích, tím snadněji si k němu lidé najdou cestu. Pokud máte svůj web, který se třeba týká kultury nebo Frýdku-Místku, můžete na nás odkazovat. Google a jiné vyhledávače zohledňují i umístění na sociálních sítích (Facebook apod.)

Finanční a věcná podpora

V budoucnu přibude možnost podpořit nás finančně prostřednictvím QR kódu. Pokud chcete věnovat nějakou věc, kterou bych mohl při své práci využít ale Vy už ji nepotřebujete, můžete se mi také ozvat. Třeba na mail na redakce@vefm.cz nebo pište/volejte na 724 685 362.

Dobrovolnická podpora

Cítíte, že byste mohli přispět svými schopnostmi a dovednostmi? Nemusíte mít nutně speciální vzdělání nebo spoustu času. Zapojte se do našich aktivit i Vy a pomozte nám tak rozvíjet webový informační portál.

Velkým přínosem a podporou je pro nás i vzdělávání nebo školení v dovednostech a schopnostech, které využijeme při naší práci.

Pište nám na redakce@vefm.cz nebo volejte 724 685 362.

Za každou formu Vaší pomoci moc děkujeme a vážíme si jí!

Kalendář akcí